QNAP w Data Center

Kopie zapasowe i przywracanie danych
QNAP NAS działa jak idealne centrum tworzenia kopii zapasowych. Dzięki dużej przestrzeni dyskowej i świetnej szybkości transferu danych bardzo dobrze wspomaga firmy w efektywnym tworzeniu kopii zapasowych. Poza byciem centrum kopii zapasowych, QNAP NAS może także tworzyć kopie zapasowe swoich danych na zewnętrznych urządzeniach do przechowywania danych, zdalnych serwerach oraz usługach chmurowych firm zewnętrznych.

Wirtualizacja
Wraz z masowym wzrostem ilości środowisk zwirtualizowanych w ostatnich latach coraz większym wyzwaniem dla administratorów było dostosowanie wymagań pamięci masowej do niekontrolowanego wzrostu liczby maszyn wirtualnych. Serwery dla przedsiębiorstw QNAP NAS są zaprojektowane na potrzeby środowisk zwirtualizowanych i klastrowych, dlatego też stanowią ekonomiczne i wysoko wydajne rozwiązania w zakresie pamięci masowej wirtualizacji umożliwiające spełnienie wymagań wirtualizacji.

Ochrona przed Ransomware
Ransomware to nasilające się zagrożenie dla zarówno firm, jak i użytkowników domowych, które atakuje komputery oraz urządzenia sieciowe. Prostą, lecz skuteczną metodą minimalizacji zagrożeń ze strony oprogramowania ransomware są zawsze dostępne i przechowywane zdalnie aktualne kopie zapasowe. Serwer QNAP NAS jest idealnym centrum kopii zapasowych, które oferuje kompleksowe funkcje tworzenia kopii zapasowych oraz umożliwia tworzenie migawek, aby pomóc użytkownikom indywidualnym i firmom w ochronie ważnych danych, przywracaniu plików i unikaniu przestojów.

Kompleksowe rozwiązania sieciowe
Wraz z coraz większymi plikami i coraz liczniejszymi urządzeniami w sieci, rośnie zapotrzebowanie na niedrogie, szybkie urządzenia sieciowe. Firma QNAP oferuje teraz niedrogie opcje modernizacji istniejącej sieci za pomocą szybkich routerów, przełączników sieciowych, kart sieciowych PCIe i adapterów.

System monitoringu
Wystarczy serwer QNAP NAS, kamery IP i subskrypcja do aplikacji QVR Elite, aby korzystać z najnowocześniejszego, inteligentnego systemu monitoringu. Dzięki możliwości dokupienia licencji na dodatkowe kanały, aplikacja QVR Elite pozwala na wdrożenie nawet 192 kanałów (2 kanały zapewniane są bezpłatnie), aby spełniać wszelkie potrzeby monitoringu – od pojedynczych budynków biurowych po organizacje rozrzucone na dużej przestrzeni.

Zarządzanie
Centralne zarządzanie serwerem NAS wymagało kiedyś serwera hosta NAS, który łączyłby się z innymi zarządzanymi klientami NAS w celu centralnego monitorowania i zarządzania. Aktualnie firma QNAP zapewnia rozwiązanie do centralnego zarządzania serwerami NAS, łączące w sobie zarządzanie w chmurze i zarządzanie oparte na organizacji. AMIZ Cloud i Organization Center firmy QNAP pozwalają administratorom IT łatwo kontrolować wiele serwerów NAS w różnych organizacjach w dowolnym czasie i miejscu.

powrót do strony głównej