Ruckus Networks


CommScope Ruckus Networks oferuje zaawansowane systemy sieciowe, wychodzące naprzeciw dynamicznie rozwijającej się komunikacji zarówno przewodowej jak i bezprzewodowej. W swoim portfolio Ruckus Networks zawiera między innymi cieszące się sporą popularnością punkty dostępowe i przełączniki, spełniające oczekiwania wielu wymagających klientów.

Ruckus Networks, w ramach oferty bezprzewodowej, oferuje technologie Wi-Fi 6 i Wi-Fi 6E (prężnie rozwijając się w kierunku Wi-Fi 7) oraz segmentację sieci, bezpieczne uruchamianie, inteligentne kampusy i wiele innych.

Ruckus Networks tworzy i dostarcza sieci o określonym celu, które działają w trudnych, unikalnych środowiskach branż, które obsługują. Wykorzystując gwarancję sieci i automatyzację na skalę przedsiębiorstwa napędzaną przez AI i uczenie maszynowe (ML), umożliwiają swoim klientom dostarczanie wyjątkowych doświadczeń dla każdego pracownika, gościa, klienta, studenta i mieszkańca, który polega na tych sieciach do połączenia z ich cyfrowym życiem.

 

• Wireless w ofercie Ruckus Networks
• Switching w ofercie Ruckus Networks

 

powrót do strony głównej