Nakivo


NAKIVO – dlaczego warto?


Jedno rozwiązanie dla wszystkich środowisk

Chroń maszyny wirtualne VMware vSphere, maszyny wirtualne Microsoft Hyper-V, maszyny wirtualne Nutanix AHV, instancje Amazon EC2, serwery i stacje robocze Windows/Linux, dane Microsoft 365 i bazę danych Oracle Database za pomocą intuicyjnego, scentralizowanego interfejsu.

Prosta administracja
Automatyzuj działania związane z ochroną danych za pomocą zadań opartych na zasadach. Planuj i łącz zadania tworzenia kopii zapasowych tak, aby uruchamiały się jeden po drugim, zgodnie z konkretnymi potrzebami biznesowymi. Uzyskaj scentralizowany widok wszystkich przeszłych, bieżących i przyszłych działań, aby uniknąć nakładania się działań.

VMware Monitoring
Uzyskaj wgląd w wydajność i stan swojego środowiska VMware vSphere z tego samego interfejsu, którego używasz do działań związanych z ochroną danych. Monitoruj wykorzystanie procesora, pamięci RAM i dysku hostów, maszyn wirtualnych i magazynów danych vSphere. Korzystaj z danych w czasie rzeczywistym i danych historycznych, aby uniknąć wąskich gardeł w wydajności, rozwiązać potencjalne problemy i zapewnić nieprzerwany przepływ pracy infrastruktury VMware vSphere.

Warstwy danych kopii zapasowych
Przenoś dane kopii zapasowych pomiędzy różnymi platformami pamięci masowych, w zależności od potrzeb. Wysyłaj kopie zapasowe i kopie zapasowe do:
• Folderów lokalnych
• Udziałów NFS/CIFS
• Chmur publicznych (Amazon S3, Wasabi)
• Bibliotek taśmowych

Wydajności klasy Enterprise
NAKIVO Backup & Replication opiera się na natywnym VMware CBT, aby natychmiast identyfikować i wysyłać tylko zmienione dane do repozytorium kopii zapasowych. Użyj przyspieszenia sieci i zaawansowanego ograniczania przepustowości, aby poprawić wydajność zajętych łączy WAN i LAN i uniknąć zatorów w sieci.

Repozytoria odporne na ransomware
Włącz funkcję S3 Object Lock dla kopii zapasowych przechowywanych w Amazon S3 lub wysyłaj kopie zapasowe do lokalnego repozytorium opartego na systemie Linux i spraw, aby dane kopii zapasowych były niezmienne tak długo, jak potrzebujesz. Mimo że niezmienne kopie zapasowe są chronione przed modyfikacjami, usunięciem lub szyfrowaniem przez złośliwe oprogramowanie, w razie potrzeby można ich użyć do odzyskiwania.

Przystępne ceny
NAKIVO Backup & Replication to jedno z najtańszych rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych oferowanych w branży z elastycznym modelem subskrypcji i licencji wieczystych w zależności od środowiska, potrzeb i budżetu.

 

powrót do strony głównej