Extreme Networks


Od obszaru brzegowego po rdzeń i centrum danych, Extreme Networks to nowy standard w zakresie najwyższych wrażeń użytkowników, a wszystko dzięki nowatorskim rozwiązaniom sieciowym oraz najlepszym w swojej klasie usługom i wsparciu technicznemu. Extreme Networks skutecznie rozwiązuje problemy związane z technologiami mobilnymi, mediami społecznościowymi, przetwarzaniem w chmurze oraz obsługą dużych zbiorów danych (Big Data). Firma znajduje się w czołówce producentów innowacyjnych rozwiązań, a przejęcie dorobku Enterasys Networks czyni ją jedną z największych firm z zakresu technologii sieciowych na świecie. Extreme Networks to wielokrotnie nagradzane produkty, doceniona w rankingach technologia i doskonały stosunek wydajności do ceny.

Producent oferuje kompleksowe portfolio zaawansowanych rozwiązań sieciowych. W ofercie znajdziemy wysoce wydajne produkty dla routingu i przełączania, rozwiązania wspierające przetwarzanie danych oraz dedykowane do WiFi (ExtremeWireless). Szeroko pojęte bezpieczeństwo zapewniają systemy klasy SIEM, NAC, a także narzędzia do monitorowania i zarządzania siecią (ExtremeControl, ExtremeAnalytics, Extreme Identity and Access Control). Dostępne możliwości konfiguracji oraz pełna kontrola punktów końcowych pozwalają na optymalizację usług dla poszczególnych użytkowników. Rozwiązania Extreme Networks integrują się z istniejącą infrastrukturą, dzięki czemu umożliwiają budowę elastycznych, efektywnych kosztowo oraz bezpiecznych sieci, a wykorzystanie technologii SDN (Software-Defined Networking) pozwala na efektywne nimi zarządzanie.

Wszystkie aspekty działalności Extreme Networks opierają się na stwierdzeniu – „Nie ma nic ważniejszego od naszych Klientów”. Technologia broni się sama, a potwierdzeniem tego, że producent zmierza w dobrym kierunku jest wysoki wskaźnik zadowolenia Klientów.

powrót do strony głównej