Fujitsu w Data Center

PRIMERGY

 

Serwery FUJITSU PRIMERGY zapewniają zoptymalizowane pod kątem obciążenia serwery zgodne ze standardami branżowymi x86, spełniające wszelkie obciążenia i wymagania biznesowe. Ponieważ nie istnieje jedno rozwiązanie serwerowe spełniające wszystkie te potrzeby, Fujitsu oferuje szeroką gamę serwerów składającą się z serwerów typu tower z możliwością rozbudowy, wszechstronnych serwerów do montażu w szafie, serwerów wielowęzłowych o zoptymalizowanej gęstości, a także serwerów GPU zaprojektowanych specjalnie z myślą o wymaganiach AI i VDI. Chociaż wszystkie te systemy są zaprojektowane do obsługi wielu obciążeń, każdy serwer jest zoptymalizowany pod kątem konkretnych zastosowań. Niezależnie od wielkości Twojej firmy – dużego przedsiębiorstwa z wieloma lokalizacjami czy małej lub średniej firmy o ograniczonej przestrzeni i budżecie – przy właściwym wyborze serwera twoja infrastruktura IT może stać się narzędziem biznesowym, o jakim zawsze marzyłeś.

PRIMEQUEST

 

Systemy serwerowe FUJITSU PRIMEQUEST zapewniają nowy poziom wydajności operacyjnej dla przetwarzanie o znaczeniu krytycznym dla biznesu i misji z prawdziwie otwartymi standardami i zapewnia najwyższą wydajność. Systemy serwerowe FUJITSU PRIMEQUEST łączą wydajność architektury x86 z poziomem niezawodności dorównującym architekturze UNIX/mainframe. Dzięki temu idealnie nadaje się do przetwarzania Big Data, rozwiązań In-memory, takich jak SAP HANA® i aplikacje Business Intelligence, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich właściwości RAS w celu maksymalnego czasu pracy bez przestojów. Zapewniają one możliwość wykorzystania kilku płyt głównych na potrzeby jednej platformy, która wspiera dynamiczne przydzielanie zasobów, a także zapewnia możliwość wymiany wybranych, nawet najbardziej znaczących komponentów bez przerywania pracy systemu operacyjnego.

 

MACIERZE

Fujitsu ETERNUS NU200

To nowe i unikalne rozwiązanie łączące w sobie cechy pamięci blokowej, plikowej, obiektowej oraz wsparcie dla konteneryzacji w jednym urządzeniu. ETERNUS NU 200 został zaprojektowany w taki sposób, aby dane były umieszczane tam, gdzie jest to najbardziej wydajne. Biorąc pod uwagę takie elementy, jak dostępna przestrzeń dyskowa, bliskość powiązanych danych, częstotliwość dostępu do danych i powiązane koszty przechowywania, istotne jest strategiczne rozmieszczenie danych w celu uzyskania optymalnej wydajności.

Fujitsu ETERNUS DX

Rodzina ETERNUS DX równoważy prędkość, wydajność i koszty w jednym systemie. Kompleksowa automatyzacja zmniejsza również obciążenie operacyjne do minimum. Systemy ETERNUS DX, wyposażone w warstwę SSD, zapewniają wydajność przypominającą technologię all-flash, umożliwiając w ten sposób stopniowe przejście na technologię all-flash, podczas gdy dyski twarde o dużej pojemności przechowują nieustrukturyzowane dane przy najniższym koszcie.

Fujitsu ETERNUS AB/HB

To elastyczne systemy pamięci masowej SAN ze wsparciem dla NVMe, charakteryzujące się wydajnością i efektywnością blokowych urządzeń pamięci masowej. Wykorzystaj wydajność klasy korporacyjnej do obsługi obciążeń podstawowych aplikacji i baz danych, takich jak Microsoft SQL Server, Oracle, SAP i inne. Jednocześnie skorzystaj z zaawansowanych możliwości ochrony danych i trwale obniż swoje koszty.

Fujitsu ETERNUS AF

Fujitsu ETERNUS AF przyspiesza, modernizuje i przekształca centra danych w zupełnie nowym świecie. Zbudowany w oparciu o potężną architekturę, zapewnia wszystkie zalety pamięci flash oraz płynną integrację zarządzania z istniejącymi środowiskami pamięci dyskowych, zapewniając w ten sposób płynne przejście centrów danych na pamięć flash. Klienci czerpią korzyści z ultraszybkiego czasu reakcji, który ustanawia rekordy wydajności, oraz z zaawansowanych, wbudowanych technologii zwiększających wydajność.

Fujitsu ETERNUS AX/HX

Systemy pamięci masowej ETERNUS AX i ETERNUS HX, oparte na oprogramowaniu do zarządzania danymi NetApp ONTAP®, są zoptymalizowane pod kątem łatwego wdrażania i obsługi. Oferują ujednoliconą pamięć masową obejmującą obciążenia blokowe i plikowe oraz pamięć masową typu All-SAN, a także doskonałą elastyczność niezbędną do obsługi przyszłego wzrostu i integracji z chmurą, a jednocześnie poprawiają wydajność pamięci masowej i niezawodność operacji IT, zapewniając zintegrowaną ochronę i bezpieczeństwo danych.

powrót do strony głównej