IBM w Data Center

Serwery Power Systems

IBM® Power® to rodzina serwerów opartych na procesorach IBM Power, zdolnych do uruchamiania systemów IBM AIX®, IBM i oraz Linux®. Serwery Power Systems to potężne rozwiązania dla organizacji, które potrzebują wyjątkowej mocy obliczeniowej. Zbudowane z myślą o obsłudze zaawansowanych analiz danych, sztucznej inteligencji i zadań obliczeniowych, oferują niezrównaną wydajność i skalowalność.

 

Serwery serii Z

Serwery z serii Z są ukierunkowane na obsługę krytycznych dla działalności biznesowej zadań, takich jak przetwarzanie transakcji online. Znane ze swojej niezawodności, te serwery są kluczowe dla sektora finansowego, handlu i innych branż, które wymagają maksymalnej dostępności.
Obecna generacja z16 jest wyposażona w pierwszy bezpieczny kwantowy system cybersecurity. Opiera się na kryptografii kratowej (ang. lattice-based cryptography), wykorzystując przy tym połączenie bezpiecznego rozruchu, co zapobiega wstrzykiwaniu złośliwego oprogramowania malware w fazie uruchamiania. Do tego uniemożliwia przeprowadzanie ataków typu „brute-force decryption”, czyli deszyfrowania „na siłę” najbardziej wrażliwych danych.

 

Serwery serii LinuxONE

Linia serwerów LinuxONE to serwery mainframe oparte na technologii mainframe’ów z Systems.
Są zoptymalizowane pod kątem obsługi środowisk Linux, a także oferują zaawansowane funkcje bezpieczeństwa
i skalowalności. Dzięki unikalnej architekturze zaprojektowanej, aby sprostać potrzebom obciążeń o znaczeniu krytycznym, LinuxONE zapewnia zrównoważony, bezpieczny i skalowalny system.

 

Storage FlashSystem

FlashSystem to linia zaawansowanych macierzy dyskowych opartych na technologii pamięci Flash. Oferuje niskie opóźnienia, wysoką przepustowość i efektywne zarządzanie danymi, umożliwiając organizacjom szybkie dostępy do kluczowych informacji.
IBM Storage FlashSystem zdobył nagrodę Top Rated od TrustRadius za rozwiązania Enterprise Flash Array Storage Solutions na podstawie doskonałych ocen zadowolenia klientów.

 

Storage DS8900F

IBM Storage DS8900F to następna generacja korporacyjnych systemów danych zbudowana w oparciu o najbardziej zaawansowaną technologię procesorową. Został zaprojektowany, aby zapewnić wydajność i odporność danych, których potrzebujesz, aby zwiększyć satysfakcję klientów i przekształcić dane w możliwości biznesowe.

powrót do strony głównej