Nakivo w Data Center

NAKIVO Backup & Replication na urządzeniach QNAP

 

Zainstaluj NAKIVO Backup & Replication na serwerze QNAP NAS, aby stworzyć wydajne, wszechstronne urządzenie do tworzenia kopii zapasowych. To urządzenie łączy w jednym urządzeniu oprogramowanie do ochrony danych (tworzenie kopii zapasowych, odzyskiwanie danych po awarii, ochrona przed oprogramowaniem ransomware, monitorowanie IT), sprzęt, pamięć masową, deduplikację i tworzenie kopii zapasowych w chmurze.

Lepsza wydajność tworzenia kopii zapasowych

NAKIVO Backup & Replication zapisuje dane bezpośrednio na dyskach QNAP NAS, omijając protokoły sieciowe CIFS i NFS. Dodatkowo rozwiązanie wykorzystuje wbudowane funkcje zwiększające wydajność, takie jak transfer danych bez konieczności korzystania z sieci LAN i przyspieszanie sieci, wraz z natywnymi technologiami śledzenia zmian maszyn wirtualnych, aby uniknąć wąskich gardeł w przepustowości sieci i zwiększyć prędkość tworzenia kopii zapasowych.

Zoptymalizowane wykorzystanie przestrzeni dyskowej

Po zainstalowaniu na serwerze QNAP NAS, NAKIVO Backup & Replication może zapewnić znaczne oszczędności  w przestrzeni dyskowej na kopie zapasowe, wykluczając pliki wymiany i partycje, stosując globalną deduplikację danych i kompresję danych. Rozwiązanie opiera się również na natywnych technologiach śledzenia zmian, które kopiują do repozytorium kopii zapasowych tylko zmienione bloki danych.

Większa wydajność i odporność na katastrofy

Aby wykonywać czynności związane z ochroną danych, nie musisz wykorzystywać zasobów IT swojego środowiska produkcyjnego. To urządzenie wykorzystuje własne możliwości przetwarzania, skutecznie uwalniając zasoby produkcyjne na potrzeby podstawowych operacji biznesowych. Co więcej, oddzielając procesy tworzenia kopii zapasowych od produkcji, eliminujesz pojedynczy punkt awarii i przyspieszasz odzyskiwanie danych w przypadku awarii maszyn produkcyjnych.

Prosty i łatwy w użyciu

NAKIVO Backup & Replication można zainstalować na serwerze QNAP NAS za pomocą kilku kliknięć w ciągu kilku minut. Intuicyjny interfejs użytkownika QNAP NAS i NAKIVO Backup & Replication sprawiają, że nawigacja i konfiguracja urządzenia do tworzenia kopii zapasowych są łatwym i bezproblemowym procesem, dzięki czemu możesz rozpocząć ochronę danych biznesowych w ciągu kilku minut.

Niższe RTO i RPO

NAKIVO Backup & Replication umożliwia odzyskiwanie pełnych maszyn wirtualnych poprzez uruchamianie ich bezpośrednio z kopii zapasowych na serwerze QNAP NAS. Można także błyskawicznie przywracać dane z serwerów plików, baz danych i aplikacji Microsoft, takich jak Exchange Server, SQL Server i Active Directory.

powrót do strony głównej