Fujitsu


Fujitsu jest wiodącym dostawcą rozwiązań biznesowych IT na rynku globalnym. Zatrudniając około 170 000 pracowników obsługujących klientów w ponad 100 krajach, Fujitsu łączy ogólnoświatowy sztab ekspertów w dziedzinie systemów i usług z wysoce niezawodnymi produktami komputerowymi. Fujitsu z siedzibą w Tokio jest czwartym co do wielkości globalnym dostawcą usług IT i systemów komputerowych.
W oparciu o koncepcję dynamicznych infrastruktur firma oferuje pełną gamę produktów, rozwiązań oraz usług informatycznych, od systemów klienckich po rozwiązania dla centrów przetwarzania danych, infrastrukturę zarządzaną oraz udostępnianie infrastruktury w formie usługi. Fujitsu Technology Solutions dostarcza zarówno serwery (blade’owe, stelażowe, wieżowe), macierze dyskowe, systemy taśmowe oraz całą gamę innych niezbędnych produktów jak: przełączniki (Ethernert, Fibre Channel) oraz rozwiązania infrastruktury fizycznej jak szafy, systemy zasilania, podtrzymania zasilana, itp.

W przeciwieństwie do innych dostawców, firma Fujitsu Technology Solutions całkowicie polega na działaniach sprzedaży partnerów handlowych, którzy promują jej wartości na rynku. Firma będąca zarejestrowanym partnerem wyróżnia się na rynku jako godny zaufania dostawca, który może zapewnić klientowi prawdziwie wyjątkowe rozwiązania. NGE Polska od wielu lat posiada status SELECT partnera firmy Fujitsu Technology Solutions, poparty licznymi kompetencjami w zakresie sprzedaży i wdrożeń infrastruktury teleinformatycznej opartej o sprzęt i usługi firmy Fujitsu Technology Solutions.

powrót do strony głównej