Security w ofercie Juniper Networks

Rozwiązania Juniper Networks w zakresie bezpieczeństwa zapewniają precyzyjną i kompleksową ochronę począwszy od połączeń na skraju sieci do kluczowych, krytycznych aplikacji pracujących wewnątrz korporacji.

SRX Series Services Gateway

Urządzenia SRX jest to rozwiązanie Next Generation Firewall w ofercie firmy Juniper Networks. Podstawą takich rozwiązań jest ochrona IPS, filtrowanie treści, rozpoznawanie aplikacji niezależnie od portu oraz tworzenie polityk firewall w oparciu o nazwę użytkownika. Seria SRX oparta jest o ten sam system JUNOS co przekłada się na jedne z lepszych implementacji funkcji przełącznika oraz routera.

Firefly Perimeter

Dzisiejsze centra danych zmieniają się bardzo dynamicznie. Aby nadążyć za zmieniającym się środowiskiem wirtualnym zapewniając mu ochronę potrzebne jest coś więcej niż firewall na brzegu sieci czy centrum danych. Rozwiązaniem jest wirtualny firewall – Firefly Perimeter. Dostarcza on zaawansowanych usług bezpieczeństwa, usług sieciowych oraz pełnej automatyzacji przy wdrożeniu w formie wirtualnej maszyny. Narzędzie to daje możliwość dynamicznego wdrażania i skalowania ochrony firewall bez kompromisów w zarządzaniu, kosztach utrzymania czy dostępności usług.

Secure Analytics

Juniper Secure Analytics jest liderem w dziedzinie analizy i korelacji zdarzeń (SIEM) oraz analizy behawioralnej (NBAD). System ten umożliwia pobieranie danych z różnych źródeł danych w postaci m.in. syslog, snmp, flow oraz analizie jest w czasie prawie rzeczywistym. Secure Analytics oferuje zwiększoną widoczność na wszystkie działania w sieci oraz pokazuje rzeczywisty stan sieci.

powrót do strony głównej