Network Management w ofercie Juniper Networks

Przekształć IT dzięki operacjom i wsparciu opartym na sztucznej inteligencji

 

Mist AI wykorzystuje połączenie sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i technik analizy danych w celu optymalizacji doświadczeń użytkowników i uproszczenia operacji w domenach dostępu bezprzewodowego, przewodowego i SD-WAN.
Dane są pozyskiwane z wielu źródeł, w tym z punktów dostępowych Juniper MIST, przełączników sieciowych, Session Smart Routerów i Firewalli w celu uzyskania kompleksowego wglądu w doświadczenia użytkowników korzystających z sieci. Urządzenia te współpracują z Mist AI w celu optymalizacji doświadczeń użytkowników od klienta do chmury, w tym automatycznej korelacji zdarzeń, identyfikacji przyczyn źródłowych, operacji Self-Driving Network™, zapewnienia bezpieczeństwa sieci, proaktywnego wykrywania anomalii i innych.
Juniper wykorzystuje również Mist AI do nowej generacji wsparcia klienta. Jest to podstawowy element stojący za Marvis, pierwszym w branży wirtualnym asystentem sieciowym opartym na sztucznej inteligencji, który zapewnia szeroki wgląd i wskazówki dla personelu IT za pośrednictwem interfejsu konwersacyjnego w języku naturalnym.
Dzięki Mist AI operatorzy oszczędzają czas i pieniądze poprzez szybsze rozwiązywaniu problemów i mniejszą liczbie wizyt na miejscu. Użytkownicy korzystają z infrastruktury sieciowej, która jest bardziej przewidywalna, niezawodna i mierzalna.

 

 

Junos Space to nowoczesna platforma usprawniająca zarządzanie infrastrukturą sieciową, opartymi o nią usługami oraz umożliwiająca analizę incydentów w sieci. W postaci przyjaznego i szybkiego interfejsu web, klient otrzymuje dostęp do zestawu aplikacji odpowiedzialnych za kontrolę poszczególnych elementów swojej sieci takich jak, firewall, IPS, MPLS, switche. Ważnym atutem Junos Space jest otwartość. Juniper udostępnia Junos Space SDK umożliwiający bardziej wymagającym klientom napisanie własnego modułu (aplikacji) do Junos Space, który w pełni spełni ich oczekiwania.

 

powrót do strony głównej