NETWORK MANAGEMENT W OFERCIE ALCATEL-LUCENT ENTERPRISE

OmniVista 2500 Network Management System (NMS) to kompleksowe narzędzie Alcatel-Lucent Enterprise do zarządzania sieciami. Zapewnia centralne zarządzanie i monitorowanie infrastruktury sieciowej, umożliwiając szybką diagnozę i rozwiązywanie problemów.
To wszechstronne i wydajne narzędzie do zarządzania siecią, umożliwia korzystanie z pełnego zestawu komponentów do konfiguracji infrastruktury i urządzeń tj. monitorowanie, tworzenie kopii zapasowych, planowanie, bezpieczeństwo, alerty, kwarantanny, rozwiązywanie problemów i przestojów oraz ogólne zarządzanie.
Oprócz zwiększenia wydajności codziennych operacji sieciowych, Alcatel-Lucent OmniVista 2500 NMS zapewnia wszystkie narzędzia do zarządzania siecią i raporty potrzebne do śledzenia i osiągania celów biznesowych.

 

OmniVista Cirrus zapewnia administratorom sieci korporacyjnych Alcatel-Lucent unikalną platformę do zarządzania, konfigurowania i monitorowania całej infrastruktury sieciowej, w tym przełączników Alcatel-Lucent OmniSwitch, punktów dostępowych OmniAccess Stellar i wszystkich innych usług o wartości dodanej.

OmniVista Cirrus wyznacza nowy standard obsługi IT dzięki prostym i wydajnym funkcjom zarządzania siecią. Rozwiązanie może być skalowane i dostosowywane do zmieniających się wymagań biznesowych, a także oferuje zaawansowaną widoczność i kontrolę sieci w celu podejmowania inteligentnych i szybszych decyzji.

powrót do strony głównej