Switching w ofercie Juniper Networks

Optymalizacja doświadczeń użytkowników i aplikacji oraz poprawa ekonomii sieciowej możliwa jest dzięki przełącznikom Ethernet klasy chmurowej, które mogą być wdrażane w centrach danych, na kampusach i w przedsiębiorstwach. Przełączniki Juniper zapewniają elastyczne, niezawodne i skalowalne sieci, wykorzystując automatyzację oraz analizę opartą na sztucznej inteligencji.

 

EX Series Ethernet Switches

Przełączniki z serii EX to zaawansowane, gotowe do pracy w chmurze, wysokowydajne urządzenia warstwy dostępowej i dystrybucyjnej/rdzeniowej dla przedsiębiorstw, sieci kampusowych i centrów danych. Dzięki serii EX przewodowe sieci dostępowe nie muszą być skomplikowane – ryzyko i koszty mogą zostać zmniejszone bez uszczerbku dla wydajności, jakości lub innowacyjności. Juniper Mist Cloud umożliwia wdrażanie, konfigurowanie i zarządzanie przełącznikami oraz obsługę sieci kampusowych na dużą skalę. Połączenie przełączników EX z ofertą Wi-Fi Juniper zapewnia ujednolicone rozwiązanie przewodowe i bezprzewodowe, napędzane przez Mist AI, które zapewnia prostą i bezpieczną łączność na dużą skalę.

 

 

QFX Series

Przełączniki z serii QFX zapewniają wiodącą w branży przepustowość i skalowalność, rozbudowany routing, otwartą programowalność systemu operacyjnego Junos oraz szeroki zestaw funkcji EVPN-VXLAN i IP fabric. To uniwersalne moduły do budowy różnorodnych architektur sieciowych w centrach danych, które doskonale sprawdzą się zarówno w zintegrowanych systemach takich jak Virtual Chassis i QFabric, jak i w architekturach otwartych warstwy trzeciej czy też Spine and Leaf.

Oprogramowanie Juniper Apstra w środowisku serii QFX, oferuje nowy sposób zarządzania operacjami sieciowymi w centrach danych poprzez ciągłą automatyzację i bezpieczeństwo. Po określeniu pożądanych wyników, system konfiguruje, monitoruje i zarządza siecią, alarmując w razie nieprawidłowości. Apstra umożliwia automatyzację całego cyklu życia sieci, co skraca czas wdrożenia o 90%, czas rozwiązania problemów o 70% i obniża koszty operacyjne o 83%.

 

powrót do strony głównej