Axence
Axence jest polskim producentem oprogramowania do kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT. Produkty Axence przeznaczone są dla firm oraz instytucji niezależnie od profilu ich działalności, posiadających sieci składające się zarówno z kilku, jak i z kilku tysięcy urządzeń. Rozwiązania tworzone przez Axence odpowiadają na potrzeby zarówno administratorów sieci i specjalistów odpowiedzialnych za infrastrukturę i bezpieczeństwo IT, jak i kadry zarządzającej.
Axence od ponad 18 lat dostarcza przedsiębiorstwom i instytucjom na całym świecie profesjonalne rozwiązania do kompleksowego zarządzania infrastrukturą oraz bezpieczeństwem IT.
Nvision
Flagowy produkt, oprogramowanie Axence nVision, odpowiada na kluczowe potrzeby administratorów i oficerów bezpieczeństwa IT w zakresie monitorowania sieci i użytkowników, inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, zdalnej pomocy technicznej oraz ochrony danych przed wyciekiem. Nasze rozwiązania są obecne niemal w każdym rejonie świata i korzysta z nich ponad 3500 stałych klientów: zarówno sektor prywatny, administracja rządowa, jak i instytucje publiczne.
Axence nVision® w jednym programie konsoliduje wszystkie funkcje niezbędne do zarządzania całą infrastrukturą IT. Posiada bogatą funkcjonalność i sprawdzi się w przedsiębiorstwach, które stawiają na bezpieczeństwo sieci, chcą ograniczyć ryzyko oraz dbają o legalność oprogramowania.
SecureTeam
W 2023 r. firma Axence wprowadziła na rynek nową usługę – Axence SecureTeam. Jest to platforma bezpieczeństwa dostarczająca wiedzę, dobre praktyki i możliwość testowania użytkowników w celu ochrony cennych zasobów Twojej organizacji. To najszybszy i najtańszy sposób na ochronę przed phishingiem.
Szkolenia pozwolą pracownikom nabywać niezbędne umiejętności do bezpiecznego poruszania się w cyfrowym świecie. Kształcenie przez profesjonalną platformę jest dużo bardziej efektywne niż zwykłe szkolenia lub webinaria.
Pozwala na regularną, konsekwentną naukę na zróżnicowanym poziomie – bez problemów związanych z absencją w dniu szkolenia lub niedostateczną koncentracją. Menedżerowie zyskują możliwość oceniania zaangażowania i poziomu wiedzy w organizacji. Działy IT mogą łatwo zidentyfikować luki w wiedzy i złe nawyki, a w następstwie szybko wdrożyć procedury naprawcze.