Brocade


Założona w 1995 roku, firma Brocade Communications Systems jest liderem w dostarczaniu niezawodnych, wydajnych rozwiązań sieciowych, które pomagają wiodącym światowym organizacjom w płynnej transformacji do wirtualnego świata, gdzie aplikacja i informacje znajdują się w dowolnym miejscu. Dzisiaj, Brocade Communications Systems rozszerza swoją sprawdzoną wiedzę o centrum danych w całej sieci, w przyszłościowych rozwiązaniach opartych na konsolidacji, konwergencji sieci, wirtualizacji i cloud computing.

Firma, z siedzibą w San Jose w Kalifornii, zatrudnia około 4000 pracowników na całym świecie i obsługuje szeroki wachlarz branż i klientów w ponad 160 krajach. Z całą rodziną Ethernet, przechowywania i konwergentnych rozwiązań sieciowych, Brocade Communications Systems pomaga organizacjom w realizacji ich kluczowych celów biznesowych, najbardziej poprzez:

  • Niezrównaną prostotę, aby pokonać dzisiejszą złożoność
  • Sieci typu non-stop, aby zmaksymalizować czas działania biznesu
  • Zoptymalizowane aplikacje w celu zwiększenia elastyczności biznesowej oraz uzyskania przewagi konkurencyjnej
  • Ochrona inwestycji w celu zapewnienia płynnego przejścia do nowych technologii przy jednoczesnym wykorzystaniu istniejącej infrastruktury

Brocade łączy udokumentowaną wiedzę, innowację i rozwój nowych technologii z otwartością światowych standardów oraz strategicznymi partnerstwami z wiodącymi na świecie firma informatycznymi. Ten rozległy ekosystem partnerów umożliwia budowę naprawdę najlepszych w swojej klasie rozwiązań biznesowych. Aby zapewnić kompleksowe rozwiązania, Brocade oferuje także pełny zakres edukacji, wsparcia i usług profesjonalnych.

powrót do strony głównej