Meru Networks


Meru Networks (obecnie część Fortinet) jest światowym liderem w rozwiązaniach dla sieci bezprzewodowych, pozwalających stworzyć infrastrukturę sieciową opartą w całości na technologii bezprzewodowej. Przełomowe technologie, zaimplementowane w urządzeniach Meru, umożliwiają tworzenie środowisk all-wireless obsługujących jednocześnie tysiące użytkowników z prędkościami zarezerwowanymi dotychczas wyłącznie dla rozwiązań przewodowych.

Meru_Forti_fusion

Wprowadzane przez firmę wiodące, innowacyjne rozwiązania zapewniają wyjątkową jakość bezprzewodowa dla kluczowych zastosowań biznesowych w firmach z listy Fortune 500, uniwersytetów, organizacji medycznych oraz organizacji rządowych w Stanach Zjednoczonych. Również w Polsce z rozwiązań Meru Networks korzystają z powodzeniem największe ośrodki edukacyjne i handlowe. Nagradzana wielokrotnie technologia Air Traffic Control firmy Meru udostępnia zalety technologii komórkowej dla zastosowań sieci bezprzewodowych. Meru Wireless LAN System jest jedynym rozwiązaniem dostępnym na rynku, które dostarcza przewidywalna przepustowość i bezprzewodowa usługę QoS (Quality of Service), powiązane z niezawodnością, skalowalnością i bezpieczeństwem, wymaganymi w równoczesnym korzystaniu z transferu danych i głosu za pomocą jednej infrastruktury sieci WLAN. Inteligentne mechanizmy zarządzania siecią powodują, że jest to rozwiązanie gotowe na aplikacje jutra.

Wraz z przejęciem Meru Networks przez Fortinet dostawca zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa sieciowego wzbogacił portfolio o najwyższej klasy rozwiązania WiFi. Meru Networks od lat wyznaczało nowe kierunki rozwoju sieci bezprzewodowych, a w połączeniu z rozwiązaniami bezpieczeństwa od Fortinet stanowią jedną z najlepszych ofert na rynku.

powrót do strony głównej