WEBINARIUM: nVision ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

25 lutego | godz. 11:00  

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium dotyczącym nVision; polskiego systemu wspomagającego przedsiębiorstwa i podmioty publiczne w realizacji zadań określonych przez m.in.:

 • Krajowe Ramy Interoperacyjności
 • Ustawę o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa
 • Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO)

nVision to oprogramowanie, które na bieżąco informuje o aktualnych i potencjalnych zagrożeniach, optymalizuje zarządzanie infrastrukturą IT i pozwala uniknąć  awarii.

System składa się z sześciu modułów dzięki, którym można wykrywać i monitorować urządzenia w sieci, otrzymywać informacje o ew. awariach, generować interaktywne mapy sieci, inwentaryzować zainstalowane oprogramowanie oraz środki trwałe i zarządzać licencjami. nVision wspomaga sprawne zarządzanie dostępami i uprawnieniami użytkowników zapobiegając problemowi bezpieczeństwa danych firmowych oraz daje kontrolę dostępu do portów USB i nośników danych.

Moduł HelpDesk wspiera prace administratorów w rozwiązywaniu zgłoszeń pracowników, a monitorowanie aktywności użytkowników oraz gromadzenie informacji o wykonywanych na komputerze czynnościach wspomaga zarządzanie i podnosi efektywność pracy.

Data: 25 lutego (wtorek) 2020, godz. 11:00


AGENDA:

.

Axence nVision®6 w 1, czyli modułowa budowa oprogramowania

Optymalizacja procesów w Twojej sieci – Moduły: Inventory i HelpDesk

Zwiększenie wydajności użytkowników i urządzeń – SmartTime , Moduły: Users, Network, Inventory

Aktywne wspieranie Polityki Bezpieczeństwa – Moduły: DataGuard, Users

Q&A

REJESTRACJA

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Firma (wymagane)

  Stanowisko

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych osobowychzgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.

  Zaproszenie kierujemy w szczególności do inspektorów ochrony danych osobowych, osób z działów bezpieczeństwa i informatyki.

  ZAPRASZAMY!


  UWAGA ! Udział w webinarium jest bezpłatny. W pierwszej kolejności rozpatrywane będą zgłoszenia posiadaczy VOUCHERÓW SZKOLENIOWYCH


  powrót do strony głównej