JAK BEZPIECZNIE PRZECHOWYWAĆ DANE?

24 października GDAŃSK

Serdecznie zapraszamy na śniadanie technologiczne poświęcone ochronie i przechowywaniu danych. Podczas naszego spotkania opowiemy i pokażemy na żywo w jaki sposób można udostępniać przestrzeń i efektywnie chronić dane szczególnie w środowiskach wirtualnych, ograniczając jednocześnie koszty operacyjne.

Partnerami naszego wydarzenia będą QNAP, jeden z największych producentów urządzeń NAS i profesjonalnych macierzy opartych na systemie plików ZFS, skalowalnych do ponad 1 PB danych i optymalizowanych pod kątem pamięci AllFlash, oraz Nakivo producent oprogramowania dedykowanego do backupu i replikacji w środowiskach wirtualnych Vmware, Hyper-V oraz środowisk chmurowych jak AWS.

W trakcie naszego spotkania zapoznamy Was z technologiami pozwalającymi optymalnie wykorzystać hybrydowe zasoby dyskowe złożone z tradycyjnych dysków twardych i dysków SSD, opowiemy jakie korzyści niesie deduplikacja, jak szybko można odtworzyć maszynę wirtualną lub jej wybrane zasoby np. bazę SQL i jak mógłby wyglądać scenariusz Site Recovery dla Twojego środowiska wirtualnego wraz z cyklicznymi testami czasów odtwarzania i możliwością produkcyjnego wywołania procedury jednym przyciskiem bez stresu dla administratora.

Data: 24 października (czwartek) 2019, godz. 9:00

Miejsce: Oliwski Ratusz Kultury
ul. Opata Jacka Rybińskiego 25, Gdańsk

 

AGENDA:


9:00  Rejestracja
9:30  Przyczyny utraty danych i jak się przed nimi zabezpieczyć przy wykorzystaniu rozwiązań QNAP
10:30  Przerwa kawowa
10:45  Jak zapewnić ochronę dla środowiska wirtualnego i jednocześnie ograniczyć koszty operacyjne?
11:45  Przerwa kawowa
12:00  System i macierze zorientowane na wysoką dostępność, wydajność i ochronę danych, czyli QNAP Enterprise Storage
12:30   Sesja Q&A
13:00  Zakończenie spotkania

REJESTRACJA: szkolenia@nge.com.pl


Zaproszenie kierujemy w szczególności do inżynierów, osób technicznych z działów bezpieczeństwa i informatyki, administratorów, specjalistów.

ZAPRASZAMY!

 


UWAGA ! Udział w konferencji dla osób zarejestrowanych jest bezpłatny. W pierwszej kolejności rozpatrywane będą zgłoszenia posiadaczy VOUCHERÓW SZKOLENIOWYCH


powrót do strony głównej