O firmie


NGE_Logo


NGE Polska  jest integratorem systemów informatycznych, który ciągle rozwija swoje kompetencje i zwiększa zakres oferowanych technologii. Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań dostosowanych do specyfikacji Klienta i dających najlepsze szanse na rozwój.


Od 2005 roku projektujemy, budujemy i integrujemy systemy informatyczne. Działalność skupiamy w dwóch głównych obszarach: bezpieczna transmisja danych oraz systemy do przetwarzania i przechowywania danych. Jako integrator systemów IT skupiamy się na działaniach zmierzających ku osiągnięciu całkowitej spójności rozwiązań informatycznych u naszych Klientów.

W NGE Polska dbamy o staranny dobór partnerów technologicznych; oferujemy produkty wiodących firm na świecie oraz konsekwentnie budujemy kompetencje w zakresie stosowania najnowocześniejszych technologii. Realizujemy projekty począwszy od etapu konsultacji i określenia potrzeb, poprzez dostawy i usługi wdrożeniowe, szkolenia, aż do usług serwisowych i utrzymaniowych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a projektując myślimy o rozwoju danej organizacji.