Veeam


Firma Veeam specjalizuje się w nowoczesnej ochronie danych. Firma dostrzega zmian wymagań stawianych technologiom IT i uważa, że przedsiębiorstwa nie mogą już sobie pozwolić na akceptowanie zjawiska „trudnej trójki” związanego ze starszymi systemami backupu – wysokich kosztów, dużego stopnia złożoności i brakujących funkcji. Veeam oferuje wydajne, łatwe w obsłudze i przystępne cenowo rozwiązania, które zostały stworzone na potrzeby wirtualizacji i chmury obliczeniowej (Cloud Computing), a więc doskonale pasują do nowoczesnych centrów danych.

Firma nasza posiada status Veeam Silver ProPartner firmy Veeam, poparty licznymi kompetencjami w zakresie sprzedaży i wdrożeń rozwiązań do backupu środowisk zwirtualizowanych.

ProPartner_silver

Veeam Backup & Replication v6

Veeam Backup & Replication dostarcza szybkie, elastyczne i niezawodne odzyskiwanie wirtualizowanych aplikacji i danych. Unifikuje backup i replikację w jedno rozwiązanie, zwiększając wartość backupu i redefiniuje sposób zabezpieczenia danych dla wirtualnych środowisk Vmware vSphere i Microsoft Hyper-V. Z wykorzystaniem pojedynczej licencji i ujednoliconej konsoli, możesz wspierać swoją całą wirtualną infrastrukturę z wiodącymi w branży IT funkcjonalnościami takimi, jak natychmiastowe odzyskiwanie plików i usprawnione odzyskiwanie maszyn wirtualnych (VM), skalowalność, 2w1 backup i replikacja, wbudowana deduplikacja, centralne zarządzanie i wiele więcej.

Veeam ONE

Łatwe w użyciu i skuteczne zarządzanie, all in ONE. Veeam ONE™ jest pojedynczym łatwym w użyciu, skutecznym i przystępnym rozwiązaniem, które dostarcza w czasie rzeczywistym monitoring, planowanie pojemności, śledzenie zmian, dokumentację i zarządzanie raportowaniem wieloma serwerami vCenter i pojedynczymi hostami, również, te na których uruchomiony jest darmowy vSphere Hypervisor. Wraz z Veeam ONE zyskujecie kompletną widoczność całej wirtualnej infrastruktury, aby móc poprawiać wydajność aplikacji, ich dostępność oraz optymalizować konfigurację i wykorzystanie wirtualnych zasobów. Aby dostarczyć mozliwości, które cenią sobie administratorzy VMware, Veeam ONE łączy w sobie możliwość Veeam Monitor™, Reporter™ i Business View™. Zarządzaj swoim coraz bardziej złożonym i krytycznym dla świadczenia usług środowiskiem VMware za pomocą rozwiązania Veeam, rozpoznawalnego lidera w zarządzaniu i zabezpieczaniu danych infrastruktury VMware.

nworks Management Pack (MP) dla VMware

Zarządzanie VMware z konsoli Microsoft System Center. Zabezpiecz swoje inwestycje w Microsoft System Center (SCOM) i zarządzaj swoim fizycznym i wirtualnym środowiskiem z jednej konsoli z wykorzystaniem Veeam nworks Management Pack™ dla VMware. Pakiet nworks Management Pack umożliwia dogłębne, bez konieczności stosowania dedykowanych agentów, skalowalne zarządzanie i monitoring infrastruktury VMware bezpośrednio z Microsoft System Center, eliminując tym samym konieczność odseparowanego narzędzia do monitoringu.

Veeam Smart Plug-in™ (SPI) for VMware

Monitoring VMware z konsoli HP Operations Manager. Wykorzystaj swoje inwestycje w HP Operations Manager i wyposaż swój personel operacyjny w możliwość monitoringu środowiska VMware w trybie 24×7 bez potrzeby specjalizowanych szkoleń, czy wiedzy z zakresu wirtualizacji. Pakiet nworks SPI zapewnia dystrybuowane, bezagentowe monitorowanie i zarządzanie twoją infrastrukturą VMware, które jest w pełni zintegrowane z HP Operations Manager. Publikuje wydajność Vmware, zdarzenia, konfigurację, stany środowiska i szczegóły topologii bezpośrednio do HP Operations Manager, dając skonsolidowany widok poprzez całą fizyczną i wirtulaną infrastrukturę z jednej konsoli.

Więcej na temat produktów i usług firmy Veeam

powrót do strony głównej